Щукін, Карпов,Сомов відправилися на риболовлю. Разом вони зловили 192 рибки, причому Щукін зловив

53 рибки, що на 15 більше ніж зловив Карпов. Скільки рибки зловив Сомов?

Ответы на вопрос

Отвечает Коцан Тарас.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Карпов зловив 53-15 = 38 рибок

Тоді Сомов зловив 192-53-38=101 рибок

Отвечает Manaseryano Goriko.

Ответ:53-15=38(рибин)Карпов

53+38=91

192-91=101(рибин)Сомов

Пошаговое объяснение:Пж лучший ответ

<3