Обчисліть: 9-3^2 +2^5 *1^3 (дев'ять відняти три в другому степенi додати два в п'ятому степенi

помножити на один в степенi три) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Капустин Алексей.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:

9-3^2 +2^5 *1^3 = 9-9+32*1=32