Обчислiть: А) 9 0,5 степенi б) 0,16 0,5 степенi в) 4 -1 степенi г) 0,5 -1 степенi Приклад

розвязування 9 0,5 степенi=9 1/2 степенi= кореню з 9=3

Ответы на вопрос

Отвечает Мирошникова Лиза.
Б) 0,16^0,5=√0,16=0,4
в) 4^(-1)=(¼)=0,25
г) 0,5^(-1)=1/0,5=1÷½=1×2/1=2.