8. На станції стоять три товарні поїзди - перший вантажністю 2400 т, Другий - 1600т і третій - 680

т. Скільки товарних вагонів у кожному поїзді, якщо відомо, що в кожному вагоні однакове ціле число тон вантажу і це найбільше з vсiх можливих. срочно, пожалуйста!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Дивногорская Олеся.

Ответ:

Потрібно знайти найбільший загальний дільник чисел 680, 1600 та 2400, розкладемо ці числа на прості множники:

680 = 2 * 2 * 2 * 5 * 17

1600 = 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 5 * 5

2400 = 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 3 * 5 * 5

НОД (680,1600,2400)=2*2*2*5=40, отже, у кожному вагоні 40 тонн вантажу, тоді:

1) 2400:40 = 60 (вагонів) - у першому товарному поїзді

2) 1600:40 = 40 (вагонів) - у другому товарному поїзді

3) 680:40 = 17 (вагонів) - у третьому товарному поїзді