Катер, швидкість якого у стоячі воді дорівнює 22км/год, плив 2 год за течією річки і 5 гол проти

течії річки. Яку відстань він подолав за цей час, якщо швидкість течії річки дорівнює 2км/год ? (ПАМАГИТЕ)

Ответы на вопрос

Отвечает Гурьевская Евгения.

Відповідь:

148 км

Покрокове пояснення:

Швидкість катера за течією річки:

22 + 2 = 24 км/год

Швидкість катера проти течії річки:

22 - 2 = 20 км/год

Катер проплив за течією

24 × 2 = 48 км

Катер проплив проти течії

20 × 5 = 100 км

Разом катер проплив

48 + 100 = 148 км

Отвечает Швиткина Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

смотри фото