4. Висота прямокутного паралелепипеду дорівнює 25 см, ширина складає 80% висоти, а Довжина складае

4/5 висоти. Знайди об'єм цього паралелепіпеду.

Ответы на вопрос

Отвечает Василенко Алина.

Ответ:

10000 см³

Пошаговое объяснение:

0,8 * 25 = 20 (см) ширина

25*4:5=20 (см) довжина

25*20*20=10000 (см³) об"єм