Знайдіть яку частину кола становить дуга, довжина якої 3π , якщо радіус кола 6 см. (Відповідь

запишіть десятковим дробом)

Ответы на вопрос

Отвечает Арасланова Рената.

Спочатку шукаємо градусну міру сектора

2πR = 360° 12π= 360°

3π = x° 3π=x°

x =  \frac{3\pi \times 360}{12\pi}  = 90

Отже градусна міра дуги = 90°

Відповідь: дуга становить 1/4 кола