Знайди периметр прямокутника,якщо площа дорівнює 20м квадратних, а ширина 2м?


Ответы на вопрос

Отвечает Ходоренко София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо довжину : 20 : 2 = 10м

Периметр дорівнює: Р= 2(а + b) = 2(10 + 2) = 24 м