з трьох ділянок зібрано 2128 ц картоплі: з першої ділянки зібрано в 3 рази більше, ніж з другої, а

з третьої в 4 рази більше, ніж з другої Скільки картоплі зібрано з кожної ділянки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Филаткин Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай з другої зібрали - х ц картоплі, тоді з першої - 3х ц, а з третьої 4х ц. Складемо рівняння:

х + 3х + 4х = 2128

8х = 2128

х = 2128 : 8

х =266 ц з другої ділянки

3х = 3 * 266 = 798 ц з першої ділянки

4х = 4 * 266 = 1064 ц з третьої ділянки