Ширина прямокутника дорівнює 14см, що становить 70% від довжини. Чому дорівнює периметри

прямокутника. Поможіть швидко​

Ответы на вопрос

Отвечает Феоктистова Камилла.

Ответ:

Р=224 cм

S=1372 cм²

Пошаговое объяснение:

b=14 см ширина прямокутника

а=14:1/7=14*7=98 см довжина прямокутника

Р=2 (a + b)=2(14+98)=224 см периметр прямокутника

S=ab=14*98=1372 см2 площа прямокутника

Пошаговое объяснение:

Отвечает Касаткина Арина.

Ответ: 68 см

Пошаговое объяснение:

b = 14 (см)

a = b / 70% = 14 / 0,7 = 20 (см)

P = 2(a + b) = 2(14 + 20) = 2 * 34 = 68 (см)