Яку найбільшу кількість однакових пакунків із горіхів і цукерок можна зробити якщо є 18 горіхів і

24 цукерки використайте всі горіхи і цукерки

Ответы на вопрос

Отвечает Нурпейсов Нурбол.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

Наибольший общий делитель 18 и 24 это 6:

18=2*3*3

24=2*3*4

Произведение одинаковых множителей 2*3=