/ 13. Яку найбільшу кількість однакових пакунків можна скласти із 20 цукерок, 28 горіхів і 36

мандаринів, якщо використати всі цукерки, горіхи й мандарини? По скільки мандаринів буде у таких пакунках?

Ответы на вопрос

Отвечает Рибчак Анжеліка.

Ответ:

9 мандаринов

Пошаговое объяснение:

Найдем наибольший общий делитель чисел: 20, 28 и 36

НОД (20; 28; 36) =

20 = 2 * 2 * 5

28 = 2 * 2 * 7

36 = 2 * 2 * 3 * 3

НОД (20; 28; 36) = 2 * 2 = 4

4 одинаковых подарка можно будет сложить.

20 : 4 = 5 (конфет) - будет в 1 подарке

28 : 4 = 7 (орехов) - будет в 1 подарке

36 : 4 = 9 (мандаринов) - будет в 1 подарке