Яку найбільшу кількість однакових подарунків можна скласти з 90 мандаринів, 405 цукерок і 135

пряників, якщо потрібно використати всі мандарини, цукерки і пряники?

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Соня.
Раскладываем числа на множители:
90=2*5*3*3
405=5*3*3*3*3
135=5*3*3*3
находим наибольший общий делитель
5*3*3=45 подарков
Ответ 45 подарков