СРОЧНО!!!(35 б) На першій полиці було у 6 разів більше книжок, ніж на другій. Після того, як з

першої полиці взяли 46 книжок, а з другої - 18 книжок, то на другій полиці залишилося на 97 книжок менше, ніж на першій. Скільки книжок було спочатку на кожній полиці

Ответы на вопрос

Отвечает Шеметов Максим.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

фото


Отвечает Сиренко Макс.

Пошаговое объяснение:

1 полка = 6х книг было сначала

2 полка = х книг было сначала

(6х - 46) - (х - 18) = 97

6х - 46 - х + 18 = 97

6х - х = 97 + 46 - 18

5х = 125

х = 125 : 5

х = 25

1 полка = (6х) = 6 * 25 = 150 книг было сначала

2 полка = (х) = 25 книг было сначала