Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 80см. Його ширина становить 3/5 довжини і 40% висоти.

Обчисліть об'єм паралелепіпеда. помогите пж пж пж! очень прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Бугай Ілля.

Ответ:

80:5*3=48 см ширина

48*100:40=120 см висота

80*48*120=460800 куб см