вартість залізничного квитка становила 128 грн у червні ціна на зілізничні квитки підвищилась на 15

% а в липні ще на 20% якою стала вартість залізничного квитка після двох підвищеня

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Лидия.

Ответ:

176,44 грн.

Пошаговое объяснение:

128 + 128*0,15 = 128 + 19,2 = 147,2 (грн) у червні

147,2 + 147,2*0,2 = 147 + 29,44 = 176,44 (грн) у липні