До магазину завезли 600 кг шоколадних цукерок, печива та мармеладу. Цукерки становили 40%

завезеного товару, печиво - 25%, решту - мармелад. скільки кілограмів мармеладу завезли до магазину? СРОЧНО!!! С УСЛОВИЕМ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Маркевич Полина.

Ответ:

1) 600×0,4=240 (кг) - конфет

2) 600×0,25=150 (кг) - печенья

3) 600-240-150=210 (кг) - мармелада

Ответ: 210 кг сорян

Пошаговое объяснение: