У магазин завезли цукерки i печиво, причому цукерки стано- вили 70 % завезеного товару. Печива було

завезено на 20 кг менше, ніж цукерок. Скільки кг печива і скільки кг цукерок було завезено до магазину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Алиханова Алима.

Ответ:

Позначимо кількість цукерок, які було завезено, як x кг.

Тоді кількість печива, яке було завезено, буде (x - 20) кг.

За умовою, цукерки становлять 70% від загальної кількості товару, тому

0.7x = кількість цукерок

і

0.3x = кількість печива.

Крім того, ми знаємо, що сумарна кількість цукерок і печива дорівнює всій завезеній кількості товару, тобто

0.7x + 0.3x = x

Об'єднуючи ці рівняння, маємо:

0.7x + 0.3x = x

0.7x + 0.3x = 1x

1x = 1x

Отже, незалежно від значення x, кількість цукерок і печива будуть однакові.

Тому, якщо x позначатиме кількість цукерок і печива, то ми можемо записати:

0.7x + 0.3x = x

Або простіше:

0.7x = 0.3x

Ділимо обидві частини на 0.3:

0.7x / 0.3 = (0.3x) / 0.3

2.333x ≈ x

Таким чином, виходить, що кількість цукерок і печива дорівнює приблизно 2.333x.

Отже, неможливо точно визначити конкретну кількість цукерок і печива, яка була завезена до магазину без додаткової інформації про значення x.