Моторний човен проплив 1,2 години за течією річки та 2,5 годин проти течії.Власна швидкість човна

19,2 км/год , а швидкість течії ріки 1,8 км/год. На скільки моторний човен проплив за течією ріки ніж проти течії 35 поинтов надо??

Ответы на вопрос

Отвечает Гулаков Никита.

Ответ:

против течения на 18,3 км больше

Пошаговое объяснение:

по течению (19,2+1,8)=21 км/год

против течения (19,2-1,8)=17,4 км/год

1,2*21=25,2 км по течению

2,5*17,4=43,5 км

43,5-25,2=18,3 км