Моторний човен проплив 1,2 години за течією річки та 2,5 годин проти течії.Власна швидкість човна

19,2 км/год , а швидкість течії ріки 1,8 км/год. На скільки моторний човен проплив за течією ріки ніж проти течії

Ответы на вопрос

Отвечает Хатанзейский Андрей.

Ответ:

18,3 км.

Пошаговое объяснение:

19,2 + 1,8 = 21 (км/год) швидкість човна за течією

19,2 - 1,8 = 17,4 (км/год) швидкість човна проти течії

21 * 1,2 = 25,2 (км) човен пройшов за течією

17,4 * 2,5 = 43,5 (км) човен пройшов проти течії

на 43,5 - 25,2 = 18,3 (км) менше човен пройшов за течією

Отвечает Федорова Лера.

Ответ:на 18.3 км човен плив менше за течією річки

Пошаговое объяснение:

1) 19,2 + 1,8=21 км/год Швидкість човна за течією річки

2) 19,2-1,8=17,4 км/год Швидкість човна проти течії річки

3) 21 * 1,4=25.2 км проплив човен за течією

4) 17,4 * 2,5=43,5 км проплив човен проти течії

5) 43,5-25.2=18.3км човен плив менше за течією річки