Розподіли 240 грн між трьома хлопцями пропорційно 2:3:1


Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Рома.

Відповідь:

80, 120, 40

Покрокове пояснення:

2x + 3x + 1x=240

6x = 240

x = 240 / 6

x = 40

2x = 40 * 2 = 80

3x = 40 * 3 = 120