ТЕРМІНОВО!Дам 30 балів! Цукерки розфасовані в коробки по 10,8 кг в кожній. З одної коробки їх

розклали порівну в 9 пакетів, а з іншої в 15 пакетів. Маса яких пакетів менша і на скільки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Качановская Вера.

Пошаговое объяснение:

10,8 кг = 10800 г

1) 10800 : 9 = 1200 (г) или 1кг 200г - в 1 пакете из первой коробки

2) 10800 : 15 = 720 (г) - в 1 пакете из 2 коробки

3) 1200 - 720 = 480 (г) - меньше масса 1 пакета из второй коробки