Цукерки розфасовані в коробки по 144 кг в кожній. З однієї коробки їх розклали порівну в 12

пакетів, а з іншої – у 16 пакетів. Маса яких пакетів менша і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Маисеенко Кирилл.

Ответ:

144 : 12 = 12 (кг) -маса одного із 12 пакетів

144 : 16 = 9 (кг) -маса одного із 16 пакетів

12 - 9 = 3 (кг)

Відповідь: маса одного із 16 пакетів менша ніж одного з 12 пакетів на 3 кг.