1158. У коморі було 15 ящиків і 12 кошиків, у яких зберігало 576 кг яблук, причому в кожному ящику

було на 6 кг яблук більше, ніж у кожному кошику. Скільки кілограмів яблук було в кожному ящику і скільки – у кожному кошику?Розв'язати діями​

Ответы на вопрос

Отвечает Гуров Артем.

Пошаговое объяснение:

Тримай свою відповідь.


Отвечает Юмашев Дмитрий.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1.15*6=90кг-вага яка створює різницю

2.576-90=486-вага спільна,якщо усюди рівно

3.486/(15+12)=486/27=18 кг-кілограм у кожному кошику

4.18+6=24кг-кілограм у кожному ящику