На заводі виготовили 450 деталей скільки деталей відправили до майстерні 78 дедалі відправили до

супермаркету пізніше супермаркет повернув до заводу 36 деталей врешті на заводі залишилося 119 деталі скільки всього деталей відправили до майстерні? з коротким записом​

Ответы на вопрос

Отвечает Семенова Алена.

Ответ:

283, якщо не довіряєш мені перерахуй в калькуляторі

Пошаговое объяснение:

48

36-78=48 деталей відправили до супермаркету

450-48=402 деталей залишилося після супермаркету

402-119=283 деталей відправили до майстерні