У першому магазині було в 3 рази більше велосипедів ніж у другому. Коли з першого магазину продали

20 велосипедів, а у другий завезли 14, велосипедів, то в обох магазинах велосипедів стало порівну. Скільки велосипедів було у кожному магазині спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шапка Макс.

Ответ:

Відповідь: у першому магазині було 51 велосипедів, а в другому 17)))

Пошаговое объяснение:

1. 3х - 20

=

2.х + 14

3х-20=х+14

3х-х=14+20

2х=34

Х=17