У двох відрізах 24,6 м шовку. У першому відрізі шовку на 5,8 більше, ніж у другому. Скільки метрів

шовку в кожному відрізі?

Ответы на вопрос

Отвечает Бессонов Лёша.

Ответ:

всего-24,6 м.

1-х+5,8 м

2-х

х+х+5,8=24,6

2х=24,6-5,8

2х=18,8

х=18,8÷2

х=9,4 м. во 2.

9,4+5,8=15,2 м. в 1.

15,2+9,4=24,6 м.

ответ в1 -15,2 м., во 2- 9,4 м.