76*. Юрко взяв книжку в бібліотеці на 3 дні. За перший день він прочитав половину книжки, за другій

третину сторінок, що залишилися, а за третій кількість сторінок, яка дорівнює половині сторінок, прочитаних за перші два дні. Чи встиг Юрко прочитати книжку за 3 дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Симанович Артём.

Ответ: Юрій встиг прочитати книгу за 3 дні

Пошаговое объяснение:

1 - вся книга

перший день: \frac{1}{2}

другий день: \frac{1}{3} *(1-\frac{1}{2} )=\frac{1}{6}

третій день: \frac{1}{2} *(\frac{1}{2}+\frac{1}{6} )=\frac{1}{3}

за три дні всього: \frac{1}{2} +\frac{1}{6}+\frac{1}{3}=\frac{3}{6}+\frac{1}{6}+\frac{2}{6}=\frac{6}{6}=1

Юрій встиг прочитати книгу за 3 дні