Середнє арифметичне чисел 72 і x дорівнює 120 знайдіть число х Даю високий бал!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Кучеряну Кармелія.

Відповідь:

(72+х)/2= 120

72+х=120*2=240

х=240-72

х=168

Покрокове пояснення: