Велосипедист проїхав 20,2 км за 2 год. Яку відстань він проїде за 5 год​


Ответы на вопрос

Отвечает Просёлова Анастасия.

Ответ:

50,5 км

Пошаговое объяснение:

1) 20,2:2=10,1(км) відстань, яку долає велосипедист за 1 годину.

2) 10,1*5= 50,5 (км)