У ящику яблук у 4 рази менше ніж у мішку. Скільки яблук у ящику і у мішку окремо, якщо разом їх 95

кг? Терміново!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Арина.

Ответ:

У ящику - 19 кг, у мішку - 76 кг.

Пошаговое объяснение:

Складемо рівняння. За х візьмемо кількість яблук у ящику, бо вона менше. Тоді кількість яблук в мішку 4х. Якщо разом їх 95 кг, то маємо таке рівняння:

x+4x=95.

5x=95

x=19

Тоді кількість яблук у ящику 19 кг, а у мішку 19×4=76 кг.

Відповідь: у ящику - 19 кг, у мішку - 76 кг.

Отвечает Исупова Даша.

Ответ:

19,76кг

Пошаговое объяснение:

мешок - в 4 раза больше чем в

ящик - ?кг

ПУсть,в будет x кг яблок,тогда:

- 4x

Ящик -

x+4x=95

5x=95

x=95:

x=19кг - было в

1)95-19=76 - было в