Знайти середнє арифметичне чисел 80,2; 61,3; 10.


Ответы на вопрос

Отвечает Жолудов Илья.

Ответ:50,5

Пошаговое объяснение:

(80,2+61,3+10)÷3=151,5÷3=50,5

Отвечает Лапина Настя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

розв'язання завдання додаю