Сума трьох доданків дорівнює 70. Перший доданок дорівнює 40% суми і становить 80% другого доданка.

Знайди третій доданок.

Ответы на вопрос

Отвечает Шашлов Павел.

Ответ:

7

Пошаговое объяснение:

40% = 40 : 100 = 0,4

80% = 80 : 100 = 0,8

1) 0,4 * 70 = 28 - ( 1 слагаемое)

2) 28 : 0,8 = 35 - ( 2 слагаемое)

3) 70 - 28 - 35 = 7 - (3 слагаемое)