Трубу завдовжки 18 м розрізали на дві частини, одна з яких на 8 м коротша іншої. Знайти довжини

обох частин.

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Коля.

Ответ:

1труба-13м ...... 2труба-5м

Пошаговое объяснение:

18-8=10

10÷2=5

5+8=13