Відстань між містом та селом вантажний автомобіль долає за 9 годин, а легковий автомобіль — за

7годин.Знайдіть швидкість легкового автомобіля, якщо швидкість вантажного на 18 км/год менша від швидкості легкового. Пожалуйста срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Оня Мария.

Ответ:

81 км/год

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість легкового автомобіля х км/год, а вантажного (х-18) км/год. Відстань між містом та селом - 1. Отже, легковий автомобіль проїздить цю відстань за 7х годин (їде 7 годин зі швидкістю х), а вантажний - за 9(х-18). Маємо рівняння 7х=9(х-18), оскільки вони долають однакову відстань.

7х-9(х-18)

7х=9х-162

2х=162

х=81(км/год) - швидкість легкового автомобіля

81-18=63(км/год) - швидкість вантажівки