Від села до міста легковий автомобіль доїхав за 3 год, а вантажний- за 5 год. Знайдіть швидкість

руху кожного автомобіля, якщо швидкість вантажного автомобіля на 32 км/год менша від швидкості легкового. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёв Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3X=(X-32)5

3X=5X-160

_2X=-160

X=80 (КМ/Ч) СКОРОСТЬ ЛЕГКОВОГО

Х"=80-32=48 (КМ/Ч) ГРУЗОВОГО