Вантажний і легковий автомобілі одночасно вийшли з одного міста в одному напрямі . Швидкість

легкового автомобіля 54,6 км/год , а швидкість вантажного 42,2 км/год . На якій відстані від вантажного автомобіля буде легковий через 3 години руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Харьковский Вадим.

Ответ:37,2 км

Пошаговое объяснение:

Легковой проедет : 54,6*3=163,8км

Вантажный : 42,2*3=126,6 км

Расстояние между ними : 163,8-126,6= 37,2 км