З одного міста в інше одночасно вирушили легковий і вантажний автомобілі .Швидкість

легкового-76км\год,вантажного-58\год.Якою буде відстань між ними через 4 години після початку руху?? СРОЧНО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кугин Александр.
76×4=304 (км) проедет легк. авт. за 4 часа
58×4=232 (км) проедет груз.авт. за 4 часа
304-232=72 (км) расст. между автомобилями через 4 часа