Від села до міста легковий автомобіль доїхав за 3 години ,а вантажний за 5 год.З найдіть швидкість

руху кожного автомобіля , якщо швидкі вантадного на 32км\год менша від швидкості легкового. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Карачёва Алиса.

Х скорость легкового автомобиля
х-32 скорость вантажного (правда, не знаю, что это значит, написал, как у тебя)
3х=5(х-32)
3х-5х=-160
-2х=-160
х=80км/час скорость легкового,
 80-32=48км/час скорость другого