Помогите срочно Від села до міста легковий автомобіль доїхав за 3 год, а вантажний — за 5 год.

Знайдіть швидкість руху кожного автомобіля, якщо швидкість вантажного автомобіля на 32 км/год менша від швидкості легкового

Ответы на вопрос

Отвечает Ганьшин Данила.

Ответ:

х скорость легкового автомобиля

х-32 скорость вантажного (правда, не знаю, что это значит, написал, как у тебя)

3х=5(х-32)

3х-5х=-160

-2х=-160

х=80км/час скорость легкового,

 80-32=48км/час скорость друго

Пошаговое объяснение:

вот

Отвечает Боровський Саша.

Відповідь:

48 км/год-легковий

80 км/год-вантажний

Покрокове пояснення:

Вантажний x

Легковий x+32

5×X=3(x+32)

5x=3x+96

5х-3х=96
2х=96
х=96:2
х=48 км/год - вантажний
х+32=48+32=80 км/год - легковий