У двох ящиках 20 кг. цукерок, причому в другому ящику цукерок більше, ніж у першому у 3 рази.

Скільки цукерок у першому ящику? (записати рівняння та відповіді на запитання). СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дідушок Даша.

Відповідь:

5 кг и 15 кг

Покрокове пояснення:

Нехай у першому ящику х кг цукерок, тоді у другому 3х

Складемо рівняння

х+3х=20

4х=20

х=20:4

х=5 - кг печива у першому ящику

2) 5*3=15- кг печива у другому ящику

Перевірка: 15+5=20 кг