Тракторист зорав 0,36 всього поля. Скільки відсотків поля за- лишилось зорати трактористу?


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Валерия.

Ответ:

0,64

Пошаговое объяснение:

1-0,36=0,64

Отвечает Новикова Алина.

Ответ:

0,64 або 64%

Пошаговое объяснение:

Всього 100%, або 1.

Тракторист зорав 0,36 всього поля, залишилось (1 - 0,36 = 0,64), або 0,64 * 100% = 64%.