Сума двох чисел - 222.Один із доданків удвічі більший,ніж другий. Які це числа?


Ответы на вопрос

Отвечает Позин Матвей.

Перший доданок: х

Другий доданок: 2х (удвічі більший за другий)

х+2х=222

3х=222

х=222/3

x=74

Перший доданок: х = > 74.

Другий доданок: 2х => 2*74=148.