Знайдіть суму та добуток коренів рівняння 3x²-x-24=0


Ответы на вопрос

Отвечает Хаертдинов Рузиль.
ОтвПошаговоеет:

Пошаговое объяснение:
3x²+8x-9x-24=0

X•(3x+8)-3(3x+8)=0
(3x+8) • (x - 3 ) =0
3x+8=0
X-3=0
8
x= - ----
3
x-3=0
8
X1= - ----, X2=3
3