Кілограм картоплі на 14 грн дорожчий за кілограм моркви. За 5 кг картоплі заплатили стільки,

скільки за 12 кг моркви. Скільки коштує (у грн) 1 кг картоплі? Пж поможіть даю 30 балів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

х грн - стоит морковь

(х + 14)грн - стоит картофель

12х = 5(х + 14)

12х = 5х + 70

12х - 5х = 70

7х = 70х

х = 70 : 7

х = 10 грн

10 + 14 = 24 грн

Ответ: 24 грн