Срочно!!!Кілограм моркви дорожчий за кілограм картоплі на 24 грн. За 7кг моркви заплатили стільки,

скільки заплатили за 19 кг картоплі. Кільки коштує 1 кг моркви та 1 кг картоплі

Ответы на вопрос

Отвечает Кубышин Илья.

Ответ:

Позначимо ціну за 1 кг картоплі як "х". Тоді за 1 кг моркви заплатять "х + 24". За 7 кг моркви заплатили стільки, скільки за 19 кг картоплі:

7 * (х + 24) = 19 * х

Розв'язуючи це рівняння, отримаємо:

7х + 168 = 19х

12х = 168

х = 14

Отже, 1 кг картоплі коштує 14 грн. Ціна за 1 кг моркви дорівнює "х + 24", тобто 14 + 24 = 38 грн.бъяснение: