Мотоцикліст за 4 год проїжджає ту саму відстань, що автомобіліст за 2 год. Знайдіть швидкість

мотоцикла і швидкість автомобіля, якщо відомо, що швидкість автомобіля на 40 км/год більша, ніж швидкість мотоцикла. Напишите с подробным обьяснением пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Белый-Кот Дмитрий.

Допустим скорость мотоциклиста - х км/ч, автомобилиста - y км/ч. Составим систему уравнений

4x = 2y

y = x + 40

4x - 2y = 0

y - x = 40 | • 2

4x - 2y = 0

-2x + 2y = 80

2x = 80

x = 40

y = 40 + 80 = 120 (км/ч)

Ответ: 120 км/ч