СРОЧНО!!!! ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!! Із пунктів A і B, відстань між якими 507 км, одночасно назустріч

один одному виїхали автомобіліст і мотоцикліст. Швидкість автомобіля дорівнює 98 км/год, а швидкість мотоцикла дорівнює 71 км/ч. Дізнайся, через який час після початку руху автомобіліст і мотоцикліст можуть зустрітися?

Ответы на вопрос

Отвечает Мироненко Софья.
Загальна швидкість=71+98=169км/год
Загальна відстань=507км
Загальний час=507÷169=3години
Відповідь:Через 3 години вони зустрінуться.