Послідовність an арифметична прогресія А1 = 20, d = -3. Чи є членом цієї прогресії число -90?​


Ответы на вопрос

Отвечает Туктагулова Вероника.
Ответ: не містить

Пошаговое объяснение:
d=-3
An=20
20+(-3)(n-1)=-90
20-3n+3=-90
-3n=-90-20-3
-3n=-113
n=37,6
(Щоб містило треба щоб n дорівнювала цілому числу)