Послідовність (an) -арифметична прогресія, a₁=-3; d= -5. Яким членом цієї прогресії є число -153? *


Ответы на вопрос

Отвечает Вечёрка Виталик.

Відповідь:

-153=а₃₁

Покрокове пояснення:

а₃₁=-3+(-5)*(31-1)

а₃₁=-3-150=-153